O NÁS
Jsme dynamické duo a kácet stromy umíme skvěle

Při práci jsme stoprocentně soustředení a připraveni na jakékoliv situace

PROČ SI VYBRAT KÁCENÍ OD JAPY

S námi budete v bezpečí

Chyby neděláme, ale jsme si vědomi, že mohou nastat komplikace. Proti těmto nečekaným událostem jsme pojištěni u společnosti Kooperativa až do výše 20 milionů korun. Jakákoliv námi vytvořená újma bude v plné výši uhrazena. Takže vy se jen budete kochat naší práci bez jakéhokoliv stresu.

Jsme certifikovaní profesionálové

Naše přednosti jsou kvalitní práce, preciznost a pečlivost při vykonávání veškeré naší činnosti. Odbornost dokazujeme řadou certifikátů. Všichni naší zaměstnanci jsou hrdými majiteli osvědčení – těžba dřeva s řetězovou motorovou pilou. Nic nenecháváme náhodě a pravidelná školení v BOZP ve výškách a nad volnou hloubkou pro uživatele OOPP proti pádu jsou pro nás samozřejmostí.

Respektujeme vládní nařízení

Způsob organizace práce a pracovních postupů vykonáváme v souladu s nařízením vlády č. 28/2002 Sb. Všechny bezpečnostní požadavky provádíme dle nařízení vlády č. 362/2005 Sb. Zajímáme se také o ochranu dřevin a povolování jejich kácení dle nařízení vlády č. 222/2014, které nabylo účinnosti dne 1. 11. 2014.

Máme zkušenosti

Rizikovému kácení stromů a zpracovávání dřeviny rozumíme, jako bychom se s lanem a motorovou pilou v ruce narodili. Vyřešili jsme problémy s více než 250 nepoddajnými stromy. Káceli jsme stromy vyšší než 30 metrů a podíleli se na veřejných zakázkách. Kácením nepoddajných stromů dennodenně usnadňujeme životy lidí už více než 4 roky.

K bezpečné práci využíváme JAPAindex

JAPAindex je náš algoritmus, díky kterého jsme schopni přesně vyčíslit cenu, délku a způsob kácení s matematickou přesností. Index je počítán na základě desítek faktorů ovlivňující průběh kácení. V algoritmu také zohledňujeme pravděpodobnosti, že nastanou situace, které ztíží průběh kácení. Díky této metody vám dokážeme vždy zaručit bezpečné kácení a odpovídající cenu.

Cenu vyjednáváme na rovinu

Vzhledem k tomu, že každá zakázka je jedinečná, nelze přesně vyčíslit ceník poskytovaných služeb. Proto se cena za rizikové kácení a prořez stromu určuje individuálně, až podle konkrétní zakázky. Bezplatně k Vám dojedeme a prohlédneme si strom a jeho okolí. Na základě toho pak pro vás vytvoříme ideální cenovou nabídku.