REFERENCE
Naši zákazníci jsou vždy plně spokojení

Monika Macháčová
Firmu JAPA jsem oslovila s požadavkem pokácení dvou vzrostlých jasanů, starých cca 45 až 55 let, o obvodu 230 a 180 cm, navíc rostoucích ve značném svahu. Oba stromy případným pádem, nebo jen ulomením větví ohrožovaly nemovitost. S profesionálním přístupem firmy jsem byla spokojena, taktéž i s cenou za provedení. Vše na čem jsme se domluvili bylo ze strany firmy dodrženo. Firmu JAPA  mohu jen doporučit.

Markéte Adámková
Nedávno jsem využila vašich služeb při zkracování břízy a smrku na mém pozemku u rodinného domu v Kunčicích pod Ondřejníkem. Musí říct, že jsem byla s vaší firmou velice spokojena a musím moc pochválit hochy, kteří práci prováděli. Vždy byli dochvilní, na místo se dostavili  přesně v ujednanou hodinu a při samotném zkracování nedošlo k poškození elektrického vedení, plotu, studny, dokonce ani k poškození malých zasazených stromků v bezprostřední blízkosti zkracovaných stromů. Všem bych vaší firmu doporučila! Ještě jednou moc a moc chválím a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Ing.Milan Lyčka
Chci Vám poděkovat za perfektně odvedenou práci při kácení stromu v Horní Bečvě. Všem případným zákazníkům vřele doporučuji, perfektní domluva a vše co p.Pavlica slíbil to platilo. Jelikož v okolí stromu byly nemovitosti a el. vedení, musel být  strom pokácen po částech. Vše proběhlo bez sebemenších škod a včetně úklidu větví a špalků. Ještě jednou děkuji a všem doporučuji

Šárka Bendová
Potřebovali jsme ořezat vzrostlou vrbu v blízkosti plotu a terasy. Rychlá domluva, práce provedena k naší plné spokojenosti, maximálně bezpečně. Pana Pavlicu je radost sledovat při práci. Připojuji se ke spokojeným zákazníkům a všem mohu jen doporučit.  Ještě jednou díky a přeji další spokojené klienty.   

Václav Fojtík                         
Potřebovali jsme skácet starou vysokou hrušku. Na internetu jsme mimo jiné kontaktovali i firmu JAPA, která jako  první svižně zareagovala. Po domluvě přijel pan Pavlica, který strom zhodnotil a dal se do práce. Byla radost se na něho dívat jak mu jde práce od ruky. Velký důraz kladl na bezpečnost práce. Profesionálně zvládl vše bez problému. Byl klidný a rozvážný.Jeho Jednání se zákazníkem bylo na vysoké úrovní velice milý a ochotný. Pan Pavlica co slíbil to také dodržel. Tuto firmu mohu  vřele doporučit. Přeji mnoho úspěchu.

Radim Friedl
Maximální spokojenost s firmou JAPA, která mi pomohla vyřešit problém se vzrostlým stromem ohrožujícím nemovitost. Velmi rychlé a profesionální jednání. Skvělé řešení pro místa, kde není možné položit strom klasickým způsobem a rozhodně levnější než použití vysokozdvižné plošiny, o jejímž použití jsem původně uvažoval.

Ing. Klement Pavlica
Vámi provedená práce za pomoci horolezecké techniky s postupným odřezáváním dřevin (větví i kmene) byla provedena profesionálním způsobem a ukončena k mé plné spokojenosti. Nelze také opominout Vaše vstřícné a komunikativní jednání. Dovolte mi, abych touto kladnou referencí ještě jednou ocenil Vaši odbornou práci, kterou zcela jistě stejným způsobem ocení i Vaší příští klienti.

Mgr. Petr Solich
S firmou jsme byli velice spokojeni. Ořech byl pokácen během 2 hodin včetně nařezání 33 cm polen. Chlapi předvedli profesionální přístup, protože ořech byl blízko východní terasy. Ostatním zájemcům firmu vřele doporučujeme.

Ing. Michal Oulehla
V období od 1.2. - 25.2.2015 firma JAPA prováděla rizikové kácení 5 stromů ve velice stísněných podmínkách (stromolezeckým způsobem). Z našeho pohledu šlo o profesionální práci, kdy byl kladen vysoký důraz na bezpečnost práce a bezprostředního okolí těchto stromů. Rozsah smluvených prací byl bezezbytku naplněn.

Ing. Josef Dobeš
Firma JAPA, jmenovitě pan Pavlica, je skvělá firma pro rizikové kácení. Od prvního kontaktu do ořezání stromu proběhlo pár telefonátů a schůzek s obhlédnutím situace, komunikace naprosto skvělá. Samotné kácení bylo velice rizikové, těžký přístup, blízká stavba, ovšem proběhla bez sebemenších problémů, tak jak jsme se domluvili, tak bylo vše dodrženo. Cena, rychlost a realizace byla více než výborná, můžu všem doporučit. Kéž by bylo více takových firem.

Milan Horníček
Připojuji se tímto k řadě spokojených klientů a děkuji za bleskový a bezpečný prořez mého stromu na ul. Kollárova v Místku 2. května 2015. Dohoda proběhla korektně a rychle a věřím, že k oboustranné spokojenosti.

Mgr. Jana Charbuláková
Potřebovala jsem zkrátit letitou lípu, která ohrožovala svou výškou chalupu v Beskydech. Pozvala jsem si chlapce z firmy JAPA, kteří okamžitě, jak začali pracovat, rozptýlili veškeré mé původní obavy. Byla radost se na ně dívat, pracovali naprosto profesionálně a maximálně bezpečně. Byli velice sympatičtí i při jednání se mnou, kdy jsme domlouvali podrobnosti zákroku. Jsem moc spokojena a mohu firmu JAPA jen doporučit.