KÁCENÍ STROMŮ ZE ZEMĚ
Kácíme velké množství stromů rychle díky moderní technice a zkušenostem

Při kácení od Japy získáte

  • Bezpečné kácení s obhlídkou terénu zdarma
  • Zkušené odborníky (máme za sebou i velké veřejné zakázky)
  • Práci bez prodlev, používáme spolehlivou moderní techniku
  • Kácení s největším pojištěním (20 mil. Kč)

CENA KÁCENÍ STROMU ZE ZEMĚ

Neudáváme pevnou částku v ceníku, protože se cena vždy odvíjí dle povahy zakázky.

Pro vás nejvýhodnější cenu můžeme stanovit na bezplatné obhlídce nebo pomocí fotek terénu.

Považujte tedy zmíněné ceny jako orientační.

Cena kácení ze země

Cenu kácení stromů ze země určujeme, dle toho o jaký typ stromu se jedná a v jaké lokalitě je třeba kácet.

Od 500-700 Kč/hod

Cena úklidu po kácení

Po každém kácení máte možnost si také objednat úklid nebo zpracování dřeva. Uklízíme rychle jako blesk. Během chvilky nebudete vědět, že jsme u vás vůbec byli.

Od 110 Kč/hod

Pro více informací o tvorbě ceny volejte na 607 755 444

JSME SPOLEHLIVÝ PARTNER PRO VELKÉ ZAKÁZKY V OBLASTI KÁCENÍ STROMŮ

Máte v plánu postavit nový domov pro vaši rodinu, ale na pozemku vám překáží stromy? Kácíme stromy na soukromých pozemních a v soukromých lesích. Práci provádíme velmi bezpečně a bez zbytečného zdržování. Před kácením vás také navedeme, jaké povolení si musíte vyřídit.

Kácení stromů Frýdek-Místek

POSTUP PŘI KÁCENÍ STROMŮ ZE ZEMĚ

1 Vyjasnění podrobností kácení

Před začátkem kácení se domluvíme na podrobnostech kácení. Důležité je, kolik je třeba kácet stromů a zda-li není v okolí žádná překážka. V případě výskytu jakékoliv překážky snižující bezpečnost kácení je vhodné raději zvolit rizikové kácení stromů. Na objednávky odpovídáme do 24 hodin.

2 Obhlídka okolí

Při kácení stromů ze země nám postačí fotografie stromů a okolí. Na základě toho poté stanovíme průběh kácení. Pokud si nejste jistí bezpečností kácení, můžete využít bezplatnou obhlídku terénu. Na obhlídce stanovíme, jaký by měl být průběh kácení a cena celé práce.

3 Kalkulace ceny

V případě nevyužití obhlídky vám zašleme kalkulaci e-mailem. Stanovení ceny bez obhlídky ušetří čas a můžeme vás stromů zbavit mnohem dříve. V případě souhlasu s cenou se domluvíme na termínu kácení. Cena se může odchýlit od stanovené částky, pokud dřevina vypadá zdravě, ale uvnitř je napadená škůdci.

4 Kácení stromů

Na samotné vykonání práce máji bezprostřední vliv klimatické podmínky (vítr, mráz, slunce, sníh). Bohužel přírodě nemůžeme poroučet, proto se někdy může kácení přesunout na jiný termín. Strom kácíme celý i s větvemi dolů na předem vyhrazené místo.

5 Odjezd a zpracování dřeva

Po pokácení všech stromů odjíždíme. V případě zájmu můžeme strom zpracovat na polínka vámi vybraných rozměrů, kterýma si v zimě zatopíte.